Cimex CR48 DEMO
Deze Cimex CR48 wordt geleverd met borstels en padhouders
De Cimex CR48 roterende extractor heeft een unieke schrobkop met drie borstels voor ongeëvenaarde prestaties. De gepatenteerde, Cimex CR48 tegengesteld draaiende aandrijfkoppen gebruiken een planetaire agitatie om alle zijden van de tapijtvezel in één keer te reinigen. De grote hoofdborstel van de Cimex CR48 draait in één richting terwijl de drie kleinere borstelkoppen in de tegenovergestelde richting draaien. Als het gaat om tapijtreiniging met een laag vochtgehalte, De Cimex CR48 is dit de enige echte machine waarop de tapijtreinigingsprofessionals vertrouwen!
Gesteund door een garantie van 1 jaar, kunt u volledig vertrouwen hebben bij de aankoop van de CR48 roterende extractor. We hebben klanten die al bijna 10 jaar bijna dagelijks dezelfde machine gebruiken en zweren dat ze nooit meer iets anders zullen kopen!
Uitgerust met een non-kick-actie, helpt de CR48 vermoeidheid tijdens het gebruik te verminderen en reinigt hij honderden vierkante meters commerciële tapijt per uur. Het ontwerp van de borstel zorgt voor afgifte van de oplossing door het midden van de borstel, wat spatten aanzienlijk vermindert. De motor is centraal gepositioneerd voor een gelijkmatige borsteldruk en een riemaandrijving zorgt voor een stille werking waardoor deze machine ideaal is voor gebruik in ziekenhuizen, verpleeghuizen, scholen en kantoorgebouwen.
Functies
– Tapijten blijven langer schoner dankzij de wetenschap van het inkapselen van polymeren.
– Reinigingspad van 19 inch met ontwerp met drie koppen maximaliseert prestaties en efficiëntie.
– 400-500m2 commerciële tapijtreiniging per uur.
– Diep reinigende planetaire actie garandeert de meest grondige reiniging met een laag vochtgehalte, waardoor er g- – geen vuilaantrekkende resten achterblijven.
– Door een dieptereiniging wordt de bevuilde vloerbedekking weer maximaal helder.